Новини

“Я не купую голоси і всім виборцям не рекомендую продаватися “, – кандидат в народні депутати Василь Зеленчук

5.07.2019

Виборчі перегони на Херсонщині виходять на свою кульмінацію. Вже через 20 днів нашому регіону належить зробити вибір: хто буде представляти інтереси області у Верховній Раді.

Чим менше часу залишається до виборів, тим більшим і багатшим стає арсенал різних методів “перетягування” виборців на свій бік. Найбільш “надійний” та перевірений часом – купівля голосів за різні подарунки, яку в народі називають “гречкою”.

Одним з небагатьох претендентів на депутатський мандат, який не застосовує такі методи взаємодії, залишається Василь Зеленчук – кандидат по 186 виборчому округу від партії ВО “Батьківщина”. Василь Васильович запевняє: він не купував і не збирається купувати голоси. Водночас, цим способом не гребують деякі його конкуренти.

На думку кандидата, подібними методами користуються лише ті політикиякі не можуть нічого більше запропонувати народу. Якщо людина не здатна чути своїх виборців, спілкуватися з ними, розповідати їм про своє бачення розвитку Херсонщини та України, значить вонане зможе робити все це, будучи народним депутатом. В “кращому” випадку такий нардеп” просто “заб’є” на свій мандат і нічим не зашкодить регіону та державі, в гіршому – буде використовувати його для задоволення своїх бізнес-апетитів та крадіжки бюджетних грошей.

За словами Василя Зеленчука, “гречка” – це своєрідний індикатор неготовності кандидата до роботи у Верховній Раді. Адже претендент на мандат, який дійсно хоче щось змінити на краще, не стане розкидатися грошима наліво і направо, а проведе максимальну кількість зустрічей зі своїми виборцями, погляне кожному в очі, “занотуєкожну проблему, почне налагоджувати контакти з органами влади різного рівня, закладами, установами та службами.

“Коли кандидат в депутати дарує вам подарунок, він уже вважає, що більше нічого і нікому не винен, – вважає Василь Зеленчук. – Такий кандидат впевнений, що може спокійно красти з бюджету наші гроші, тим самим повертаючи все те, що він витратив на “гречку”. І навіть в десять разів більше. Якщо ви продаєте свій голос, ви продаєте своє майбутнє, майбутнє своїх дітей і прирікаєте державу на злиденне існування. Гречка – це аргумент, який доводить, що кандидат не готовий вирішувати проблеми країни у Верховній Раді“, – зазначив Василь Зеленчук.

Кандидат в народні депутати впевнений: люди повинні пам’ятати, що життя не обмежується одним днем ​​виборів. І життя не обмежується пачкою рису і пляшкою олії, тостером і гіроскутером – є школи, лікарні, дороги та багато чого іншого, що потрібно розвивати і вдосконалювати. Займаються цим якраз ті люди, яким основна частина населення країни делегує відповідні повноваження. Подарунок буде з’їдений, з часом забудеться, може зламатися, а відмітка в бюлетені вирішуєдолю країни на найближчі п’ять років. і всім виборцям не рекомендую продаватися

“Я не купую голоси. Ми всі повинні підходити до вибору усвідомлено, ігнорувати пройдисвітів і віддавати свої голоси за дійсно гідних кандидатів, які готові проявити себе і зробити все, щоб люди жили в комфортному середовищі”, – заявив Василь Зеленчук.

Василь Васильович Зеленчук, кандидат у депутати Верховної Ради України, зустрівся з мешканцями Олешківського району.

3.07.2019
Василь Васильович Зеленчук, кандидат у депутати Верховної Ради України по 186 виборчому округу, спілкувався з мешканцями Олешківського району. Зустрічі відбулись у різних населених пунктах, оранізаціях, будинках культури, та навіть просто на вулиці де загалом побувало понад 1000 чоловік.

Мешканці Олешківського району поставили кандидату в депутати чимало запитань. Питання прості, життєві, але найактуальнішим є наразі про пенсійнє забезпечення громадян України.

Законодавством України передбачено, що людям не можна платити пенсію нижче прожиткового мінімуму. Сьогодні – це 3094 гривні на місяць. Але ці закони порушуються, і люди про це не знають. Усі пенсіонери, які сьогодні отримують менше, ніж 3094 гривні, обмануті та ошукані владою. Ви самі можете порахувати, скільки Вам недоплачують кожного місяця! А скільки Вам недоплатили за рік?! Я і партія «Батьківщина» готові виправити цю несправедливість, але для цього потрібен новий уряд, який матиме політичну волю заплатити людям законну пенсію”- зазначив Василь Зеленчук. Він додав шо буде започатковане медичне страхування для пенсіонерів за державний кошт. Ця медична страховка дозволить безкоштовно та якісно лікуватися. У вартість страховки також будуть входити ліки, які пропише лікар і за які не треба буде платити.

Коливання цін на аграрну продукцію – найболючіше питання для фермерів, а для молоді гостро стає питання відсутності роботи та гідної заробітної плати та перспективи розвітку на селі. Люди запитують у Василя Васильовича його бачення вирішення ціх проблем.

Відповім як аграрій з 20 річним стажем в ціеї галузі. Вважаю що сьогодні якомога скоріше треба приймати закон “Про сільськогосподарську кооперацію”. Законопроект передбачає державну підтримку сільсько-господарської кооперації, створення сприятливої податкової, фінансово-кредитної, інвестиційної державної політики в цій сфері. Це дасть можлівість не тількі вирощувати продукцію, але й получив под це бюджетне асигнування, її переробляти, зберігати, укладати контракти, виходити на міжнародні ринки. Ви супер інтересні всьому світу, тому що ви вирощуєте єкологічно чисту продукцію. В тому числі кооператіви можуть заключати зовнішньо економічни контракти, тому що ваша продукція є востребованою, по зовсім іншим цінам, як результат це дасть можливість створювати робочі місця для молоді яка буде працювати на линіях по переробці, мойці, сушці, чістки, зберігання і т.д. Я гарантую що буду приймати участь в тому щоб цей законопроект був принятий” – відповів на це не просте питання Василь Васильович.

Також мешканців Олешківського району турбує питання екологічної безпекі. Адже полігони для вивозу сміття не можуть розширюватися нескінченно, до того ж вони є джерелом забруднення навколишнього середовища.

За для збереження чистоти навколишнього середовища необхідно поступово переводити Українську економіку на ціркулярну модель яка буде зростать без шкоди для довкілля. Невідкладно провести міжнародний аудит всіх джерел забруднення повітря, води та землі на территорії нашої країни. Всім підприємствам, які забруднюють навколишнє середовище, треба надати пільгові кредити на модернізацію систем очищеня викідів. Створити разголужену мережу лабораторій з контролю за якістю води та харчових родуктів. Запровадити мароторій на вирубку лісів та поновити програму заліснення територій. Та впровадити на всій території України сортування та екологічно чисту, безвідходну, прибуткову технологію переробкі смиття для звільнення території нашої країни від сміттєзвалищ”– висловив свою думку кандидат у депутати Верховної Ради України по 186-му виборчому округу Василь Васильович Зеленчук.

Чому я буду голосувати за Василя Зеленчука?

1.07.2019

Сфера охорони здоров’я – одна з головних сфер, які забезпечують життєдіяльність України. Під час виборів кандидати обіцяють своїм виборцям “золоті гори”. Але більшість політиків обходять стороною тему медицини: багаті люди можуть дозволити собі лікуватися в кращих українських приватних клініках і в закладах за кордоном, а також мають можливість купувати дорогі ліки. Тому проблеми простих людей їм не зрозуміти.

 Кандидат в народні депутати від 186 виборчого округу Василь Зеленчук неодноразово зустрічався з працівниками медустанов регіону – від санітарки до головного лікаря, від фельдшерсько-акушерського пункту в маленькому селі до лікарні в районному центрі і Херсоні. Він вислухав всі прохання та проблеми, але не став обіцяти нічого фантастичного. І це по-хорошому здивувало, адже народ втомився від казок. Ще більше здивувало, що його візити до медичних установ не були пов’язані з виборами: він був на контакті з лікарями задовго до “народно-депутатської” кампанії.

 Василь Васильович окреслив для себе перелік першочергових проблем, які потрібно вирішити на Херсонщині та в цілому в Україні: матеріально-технічна база, доступні медикаменти для соціально незахищених верств населення (пенсіонерів, інвалідів) і, що дуже важливо, зарплати медпрацівників. Василь Зеленчук побачив, що все більше лікарів їдуть в пошуках гідного заробітку в інші області та навіть інші країни. І цей процес може бути фатальним: наш регіон залишають як досвідчені професійні лікарі, які поставили на ноги не одну тисячу чоловік, так і молоді працівники, які повинні прийти на зміну своїм старшим колегам. Але ж народ на став менше хворіти …

 Окремо варто зупинитися на питанні страхової медицини. Деякі люди виступають проти неї, не розуміючи, яким чином будуть оплачуватися послуги лікарень, а деякі вважають, що вона вкрай потрібна і її можна впровадити одним помахом чарівної палички. Ми неодноразово спілкувалися з цього приводу з Василем Зеленчуком. І він розуміє, що за страховою медициною – майбутнє України. Але реалізація відповідної реформи – дуже довгий і трудомісткий процес, який вимагає довгих бюрократичних змін. Василь Зеленчук стверджує: потрібно докласти всіх зусиль для того, щоб реформування сфери охорони здоров’я пройшло з мінімальним збитком для бюджету, закладів, їх працівників і, звичайно ж, пацієнтів. Україні важливо зберегти баланс між здоров’ям і грошима. Перший фактор, звичайно, в сотні разів важливіший. Але і зайві необгрунтовані витрати, якими у нас супроводжуються деякі реформи, ні до чого державі, яка переживає глибоку економічну кризу.

 Ще один важливий показник – ставлення Василя Зеленчука до медустанов на його нинішній посаді. Херсонська обласна рада, в якій Василь Васильович працює першим заступником голови, дійсно ставить сферу охорони здоров’я на одну з пріоритетних позицій у своїй діяльності. При цьому депутати і керівництво не просто виділяють гроші – вони дійсно пропонують нові ідеї та ініціативи. Чого варта лише робота над створенням Центру радіаційної терапії на базі Херсонського обласного онкологічного диспансеру. Цей заклад може стати єдиним у своєму роді на всьому півдні України. Адже Херсонщина – один з лідерів по онкозахворюваності.

І такі аргументи можна перелічувати досить довго.Василь Зеленчук розуміє, що від розвитку медицини залежить життя людей.

Багато медики будуть голосувати за Василя Зеленчука – за кандидата, який знає проблеми сфери охорони здоров’я і вміло розставляє пріоритети у вирішенні проблем. 

                     Головний лікар Олешківської районної лікарні Борисов В. І.

“Успіх херсонського “Дніпра” в Українській хокейній лізі – це успіх усієї Херсонщини”, – Василь Зеленчук

28.06.2019

Перший заступник голови Херсонської обласної ради Василь Зеленчук прокоментував результати хокейного клубу “Дніпро” у дебютному сезоні в Українській хокейній лізі.

Нагадаємо, минулого року Херсонська обласна рада створила комунальне підприємство “Обласний центр хокею”. На його базі був організований хокейний клуб “Дніпро”. Нова команда відразу ж стартувала в Українській хокейній лізі, де в дебютному сезоні посіла друге місце. “Дніпро” став відомим на всю Україну завдяки підтримки обласної ради та багатьох спонсорів, серед яких – благодійний фонд Василя Зеленчука.

На думку першого заступника, керівництво, тренерський штаб та хокеїсти “Дніпра” – справжні герої. Вони довели: навіть у південному Херсоні можливо розвивати зимові види спорту. І не просто розвивати, а досягати спражніх звершень.

“Ми зацікавлені у розвитку спорту. Адже це можливість привчати дітей до здорового способу життя та пропагувати Херсонщину на всю Україну за допомогою спортивних досягнень. Успіх херсонського “Дніпра” – це успіх усієї Херсонщини: вболівальників, спортсменів, керівництва обласної ради та хокейного клубу. І такі досягнення повинні мати продовження. Заради цього ми зробимо все, що від нас залежить. Скажу навіть більше: я також став прихильником хокею. Цей спорт не може залишити нікого байдужим: азарт, боротьба, напруга протягом усієї гри – це те, за що ми так любимо хокей. І я рекомендую усім відвідувати хокейні матчі, щоб побачити поєдинки на власні очі, бо телевізор не може передати ці емоції”, – вважає Василь Зеленчук.

Також він побажав херсонському “Дніпру” максимальних результатів у найближчому сезоні УХЛ. Клуб з центру Таврійського края вже привчив своїх фанатів до видовищної гри та яскравих перемог, тому люди очікують продовження цієї хокейної казки вже через декілька місяців.

“Створення Центру радіаційної терапії – одна з наших головних задач”, – Василь Зеленчук

24.06.2019

Боротьба з онкологічними захворювання – один з пріоритетів Херсонської обласної ради. Так вважає перший заступник голови облради Василь Зеленчук.

Так, станом на 1 січня 2019 року на обліку в обласному канцер-реєстрі перебуває 29659 хворих на рак. Щорічно у Херсонській області виявляється більше 4 тис. нових випадків і помирає від раку понад 2 тис. осіб, з них до 30% – особи працездатного віку. Це – один з найбільших показників у нашій державі.

Херсонська обласна рада докладає максимум зусиль задля вирішення вказаної проблеми. Так, керівництво області активно працює над дооснащенням коммунального закладу “Херсонський обласний онкологічний диспансер” сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням, забезпеченням населення хіміотеравпевтичними препаратами та препаратами супроводу.

“Ми розуміємо, яка ситуація склалася на Херсонщині. З кожним роком все більше мешканців нашого регіону отримують страшний діагноз – “рак”. Ми не можемо залишатися осторонь. Наразі Херсонська обласна рада вирішує питання створення на базі Херсонського обласного онкологічного диспансеру південного Центру радіаційної терапії. Це – одна з наших головних задач. Вказаний заклад не матиме рівних на півдні України і зможе надавати свої послуги не тільки жителям Херсонщини, але й людям, які проживають в інших регіонах”, – відзначив Василь Зеленчук.

За його словами, до Херсонської обласної ради регулярно надходять звернення людей щодо виділення коштів на лікування онкологічних захворювань. Василь Зеленчук зазначає, що орган місцевого самоврядування приділяє значну увагу таким зверненням. Але, разом з тим, важливо, щоб діагностика таких захворювань відбувалася на ранніх стадіях, адже це дозволить підвищити ефективність лікування.

“Ми маємо почути кожного, адже Херсонщина заслуговує кращої долі”, – Василь Зеленчук.

20.06.2019

Перший заступник голови Херсонської обласної ради, кандидат у народні депутати від 186 виборчого округу Василь Зеленчук (ВО “Батьківщина”) проводить зустрічі з мешканцями Олешківського, Голопристанського, Скадовського, Каланчацького та Чаплинського районів. Василь Васильович спілкується зі звичайними мешканцями та керівниками різноманітних закладів — дитячих садочків, шкіл, лікарень тощо. Майже кожного дня кандидат у народні депутати відвідує новий населений пункт, де збирає перелік питань, які хвилюють людей, та розповідає, яким чином можна їх вирішити.

Одна з головних проблем, яка цікавить мешканців нашого регіону — питання запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення. Не всі люди розуміють, чому держава забороняє розпоряжатися паями, які дісталися їм після розпаду колгоспів та радгоспів. Адже багатьом мешканцям Херсонщини невигідно здавати свої землі в оренду аграріям.

Василь Зеленчук підтримує прагнення людей щодо продажу сільгоспземель. Проте, на його думку, зняття мораторію на продаж земель може призвести до справжнього хаосу: крупні аграрні виробники або іноземці будуть скуповувати землю за безцінь. Тому держава має вжити заходів щодо створення банку землі.

“Я розумію людей. Земля — це їхня власність. І вони мають повне право робити з нею все, що забажають. Проте без ринку землі люди можуть бути просто ошуканими. Тому Верховна Рада та Кабінет Міністрів мають відпрацювати питання справедливої оцінки земельних ділянок, можливості її продажу. Я, наприклад, вважаю, що продавати землю можна лише громадянам України та регулювати обсяги продажу в одні руки”, – відзначив Василь Зеленчук.

Крім того, люди занепокоєні питанням впровадження страхової медицини. Проте народ не повністю розуміє, яким чином потрібно реалізовувати відповідну реформу. Кандидат у народні депутати Василь Зеленчук запевняє: це — складне питання, яке потребує синхронних та поступових дій з боку різних гілок влади.

“Страхова медицина — це майбутнє нашої держави. Для багатьох країн такі послуги вже стали звичними. Але, на жаль, Україна відстала від світового досвіду впровадження страхової медицини. В нашій країні вистачає дійсно фахових лікарів та управлінців у галузі охорони здоров’я. Проте нам потрібно ще вирішити дуже багато проблем. Наприклад, треба розробити чіткий механізм фінансування медичної сфери з державного бюджету, відпрацювати питання оплати послуг за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб — простих громадян та їхніх роботодавців. Я наголошую: страхова медицина потрібна, але не ціною здоров’я людей та захмарних і необгрунтованих бюджетних витрат”, – вважає Василь Зеленчук.

Також під час зустрічей люди висловлювали обурення роботою Верховної Ради. На думку переважної більшості мешканців Херсонщини, 450 депутатів для нашої держави — це занадто. Дана проблема вже неодноразово проголошувалася: мабуть, перед кожними парламентськими виборами.

“Важко сперечатися з простими людьми. Вони як ніхто відчувають на собі “ефективну” роботу Верховної Ради. Я вважаю, що у нинішньому скликанні парламенту є компетентні люди, які працюють на благо держави. Але їх не так багато. Всі інші прийшли в Верховну Раду вирішувати свої питання за допомогою мандатів, що для країни, яка перебуває у стані глибокої кризи, неприпустимо. Тому, я впевнений, що кількість народних депутатів можна скоротити у майже 2 рази: Україні вистачило б народних обранців по кількості комітетів. Тобто, в складі верховної ради зараз налічуеться 28 комітетів я вважаю що кожен комітет має складатися не більше ніж з десяти депутатів таким чином кількість депутатів має бути приблизно 280 осіб. Але потрібно враховувати, що не лише такі міри зможуть вирішити проблему ефективності Верховної Ради. Потрібно пам’ятати, що саме ми, люди, делегуємо народних депутатів до парламенту. Тому українці та мешканці Херсонщини повинні відповідально ставитися до виборів та безпосередньо процесу волевиявлення”, – відзначив Василь Зеленчук.

Кандидат у народні депутати від 186 виборчого округу продовжує свої зустрічі з людьми. Василь Зеленчук впевнений: потрібно почути кожен голос.

“Я спілкуюся з вчителями та лікарями, водіями та трактористами, студентами та домогосподарками. Їхні проблеми — це мої проблеми. Це проблеми усіх, хто бере на себе відповідальність в управлінні регіоном та державою. Всі люди, з якими я зустрічаюсь, живуть на Херсонщині — у області, яка заслуговує кращої долі”, – підкреслив Василий Зеленчук

Василь Зеленчук привітав з професійним святом працівників медичної галузі Олешківського та Голопристанського районів.

16.06.2019

Перший заступник голови херсонської обласної ради Василь Зеленчук привітав з професійним святом днем медичного працівника. 14 червня в Великій залі КЗ “Олешківський ЦКД” відбувля святковий концерт “Люди в білих халатах”. Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров’я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика. – Василий Зеленчук.

«Не варто звинувачувати погоду. Потрібно розбиратися з проблемою і захищати людей», – Василь Зеленчук

14.06.2019

На початку червня Херсонщина зіткнулася зі справжньою природною катастрофою. В регіоні пройшли сильні зливи, які стали причиною серйозного лиха. Особливо постраждали населені пункти Олешківського та Голопристанського районів.

 

Так, наприклад, в селі Таврійське Гладківської об’єднаної територіальної громади (Голопристанський район) град «побив» дахи приватних домоволодінь, місцевої школи, сільського клубу і т.д. Схожі події пережило і село Козачі Лагері Олешківського району, де негода, до того ж, зривала дахи будинків. Але особливо постраждало селище міського типу Нова Маячка того ж району. Через проблеми з дренажною системою населений пункт перетворився на справжню Венецію: сотні присадибних ділянок були затоплені. Це призвело не тільки до простих незручностей, але і поставило під питання можливість виживання людей. Адже, як відомо, більшість жителів Олешківського району заробляють за рахунок вирощування і подальшого продажу овочів, а дощі в прямому сенсі знищили «людський хліб».

 

Від Херсонської обласної ради у вирішенні проблем простих людей негайно включився перший заступник її голови, кандидат в народні депутати по 186 виборчому округу Василь Зеленчук. Вже наступного дня після того, як негода пронеслася по Олешківському та Голопристанському районах, він відвідав Козачі Лагері і Нову Маячку, яка більше всіх відчула гнів погоди.

 

Василь Зеленчук впевнений: винна не стільки природа, скільки людська недбалість. Ще в 2017 році був готовий проект, спрямований на рішення проблем з «відходом» дощової води з селища Нова Маячка. Передбачалася модернізація існуючого дренажу – будівництво горизонтальної дренажної системи. Але ініціатива, яка повинна була змусити людей забути про проблему підтоплення, так і не була впроваджена…

 

Василь Васильович вважає, що це – недопрацювання влади різних рівнів, в першу чергу – селищної та районної. Адже саме ці представники органів місцевого самоврядування та органів влади краще за всіх знають про те, що доводиться практично щорічно переживати жителям Нової Маячки. Але, як кажуть в народі, «поки грім не вдарить, мужик не перехреститься». Не особливо дбав про це питання, а якщо бути точним – взагалі не звертав увагу на благання людей і народний депутат від даного округу. За п’ять років у Верховній Раді він палець об палець не вдарив, щоб хоч якось використовувати свій мандат для лобіювання інтересів простих громадян. Тих громадян, які свого часу обрали його…

 

«У кінцевому підсумку наші люди були кинуті напризволяще, залишені з бідою сам на сам, – розповідає Василь Зеленчук. – У них зруйновані будинки, знищені овочі, які допомагають жителям Голопристанського та Олешківського районів заробляти гроші на життя, а нашому регіону – отримувати екологічно чисті продукти місцевого виробництва. Мені прекрасно знайомі проблеми сільського господарства: моя сім’я займається аграрним виробництвом, тому ми знаємо, наскільки примхливою буває природа і наскільки важко з нею впоратися. Але не варто звинувачувати погоду. Потрібно бути готовими гідно зустрічати всі її удари, потрібно оперативно розбиратися з проблемою і потрібно докласти усіх зусиль, щоб захистити людей», – впевнений Василь Зеленчук.

 

Уже зараз кандидат в народні депутати робить все для того, щоб ліквідувати наслідки катастрофи і уникнути її повторення в майбутньому.

 

«Я, як перший заступник голови Херсонської облради, відразу звернувся з проханням про скликання сесії, на якій депутати обласного рівня повинні розглянути питання порятунку Голопристанського та Олешківського району. Засідання призначено на 18 червня. Зважаючи на серйозність проблеми, я впевней, що депутати обласної ради підтримають мою пропозицію про виділення коштів у сумі 2-х мільйонів гривен на ліквідацію наслідків повені в Новій Маячці та 0,5 мільйона гривень на ремонти дахів у Таврійському. На вирішення проблем Козачіх Лагерів поки що виділено 0,5 мільйонів гривень з районного бюджету, але обласна рада буде звертатися до Кабінету Міністрів щодо виділення додаткових коштів з резервного фонду», – зазначив Василь Зеленчук.

 

Але це — лише невеликий відсоток роботи, яку потрібно зробити, щоб навести лад у постраждалих районах.

 

«Так, селищна влада Нової Маячки повинна переглянути питання оподаткування людей. Адже у місцевих жителів просто немає коштів для сплати земельного податку: ці гроші вони беруть з продажу овочів. Але головне – потрібно піднімати цю проблему на загальнодержавному рівні. Кабінет Міністрів повинен згадати, що в Херсонській області живуть такі ж люди, як і у всій Україні. А в подальшому ми будемо домагатися виділення грошей з державного бюджету на модернізацію дренажної системи в Новій Маячці», – зазначив Василь Зеленчук.

 

У той же час, варто розуміти, що всі ці процеси займуть певний час. Адже бюрократію і владну субординацію ніхто не відміняв.

 

«На даний момент у мене не так багато важелів впливу на тих, хто вершить наші долі в Києві. Але в разі, якщо люди підтримають мене в прагненні допомогти їм, я готовий взяти на себе таку відповідальність. Звичайно, багато хто може сказати, що це – передвиборчий піар. Але чи потрібно це мені? Я не збираюся залишати Херсонщину, яка стала для мене рідною. І я просто не зможу дивитися в очі людям, які мені довірилися», – заявив Василь Зеленчук.

 

Попереду ще більше половини літа, а також звично дощова для нашого регіону осінь. Тому людям, які повинні піклуватися про простих громадян, необхідно мобілізувати свої сили на те, щоб мінімізувати наслідки негоди. Кандидат в народні депутати Василь Зеленчук готовий запропонувати свою допомогу. Він вже зараз усіма силами намагається розібратися з питанням компенсації коштів потерпілим з різних населених пунктів і модернізації системи дренажу в Новій Маячці. І підтримка людей може в кілька разів посилити його можливості

Василь Зеленчук завітав до Скадовського району

9.06.2019

Минулий тиждень був дуже насиченим та плідним для Василя Зеленчука, він відвідав міста та селища Скадовського району.

В понеділок 03.06 Василь Васильович завітав до Скадовського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія». Вихованців центру Василь Зеленчук, хоч із запізненням, привітав з Днем захисту дітей та вручив їм подарунки й солодощі. Також відбулася зустріч з працівниками закладу, на якій Василь Васильович ділився своїми планами на майбутнє та вислухав актуальні питання що до розвитку і фінансування закладу. Директор «Надії» провела екскурсію і показала проблеми, які потрібно вирішувати в першу чергу. Василь Зеленчук запевнив, що для дітей закладу зробить все необхідне.

На цьому подорож Василя Зеленчука Скадовським районом не закінчилася і він відвідав міську лікарню. Відбулася бесіда з лікарями, якім наболіли питання стосовно відсутності вакцин, малої заробітної плати, медичної реформи. Діалог був дуже жвавий та змістовний. Василь Васильович висловив свої думки стосовно запровадження моделі страхової медицини яку він хотів би бачить реалізованою найближчим часом. Досвідчені лікарі підтримали його в цьому.

Після лікарні відвідав міський центр зайнятості, де обговорювались питання, які в першу чергу турбують людей – робочі місця та їх скорочення. -«Насамперед для такого району як Скадовський дуже важливо створить умови для заохочення інвесторів які будуть будувать турістичну інфраструктуру привабливою перш за все для іноземних мандрувальників. Для цього лише потрібно зробить свободну економічну зону, та звільніть на п’ять-десять років від податків забудовників на цієї території, а це в свою чергу посприяє збільшенню кількості робочих місць»- сказав Василь Васильович.

В середу 05.06 Василь Зеленчук приїхав до села Володимирівка. Відбулася зустріч з мешканцями в селищній раді. Далі Василь Васильович поїхав в село Красне, де селищний голова скликав засідання місцевих депутатів. На засіданні обговорювалися питання фінансового та земельного характеру, а також розмовляли про розвиток та благоустрій села.

Також відбулася зустріч в селищі Лазурне. Василь Васильович розповідав про себе, свої плани. Жителі села задавали питання депутату стосовно земельних відносин, фінансування та пільг. Засідання пройшло добре люди получи відповіді на свої питання. Завітав до міста Скадовськ, в якому відбулися дві зустрічі: з апаратом міської ради і з ветеранами праці. На засіданнях були також присутні депутати і журналісти місцевих ЗМІ. Василь Васильович висловив свою позицію: «Я хочу, щоб Україна стала економічно розвинутою державою, без корупції, з єдиним законом для всіх, хочу, щоб люди жили щасливо, не виїжджали за кордон в пошуках кращого життя, щоб у нас завжди була робота, гідна заробітна плата, якісна медицина та освіта».

Василь Зеленчук пропонує щоб люди самостійно вибирали державних службовців, щоб був контроль і закон.

«Я почую кожного, та зроблю все, щоб людям в нашій країні жилось добре». – Василь Зеленчук перший заступник голови Херсонської обласної ради.

Повінь на Херсонщині

8.06.2019

6 червня перший заступник голови Херсонської обласної ради Зеленчук Василь Васильович у зв’язку з надзвичайною сітуаціею яка склалася внаслідок негоди здійснив робочу поїздку в Олешківський район. Так в с. Козачі Лагері на кількох будинках зірвало дахи серед них найбільш постраждав навчальний заклад. На сесії сільської ради Василь Васильович запевнив що в найкоротший термін обласна рада ініціює звернення до Уряду з проханням виділити необхідні кошти для усунення руйнувань які принесла стихія. Також Василь Васильович був присутній на нараді у с. Нова Маячка Олешківського р-ну. «Ситуація кричуща, 99 % села постраждало від повені, вкрай необхідно виділяти кошти на відкачку води, за 2 години випало 125мм осадків, це перетворило селище на Венецію, у селян пропала вся городина, оселі затоплені, кабінет міністрів зобов‘язан направити кошти на оплату роботи насосів вертикальної системи відкачкі грунтових вод, інакше село не зможе самотужки подолати негоду, в свою чергу працюю щоб довести проблему до виконавчої влади про необхідність негайно вирішувати проблеми внаслідок ситуації яка склалася».- Сказав перший заступник голови Херсонської обласної ради.

css.php