“Ми маємо почути кожного, адже Херсонщина заслуговує кращої долі”, – Василь Зеленчук.

20.06.2019

Перший заступник голови Херсонської обласної ради, кандидат у народні депутати від 186 виборчого округу Василь Зеленчук (ВО “Батьківщина”) проводить зустрічі з мешканцями Олешківського, Голопристанського, Скадовського, Каланчацького та Чаплинського районів. Василь Васильович спілкується зі звичайними мешканцями та керівниками різноманітних закладів — дитячих садочків, шкіл, лікарень тощо. Майже кожного дня кандидат у народні депутати відвідує новий населений пункт, де збирає перелік питань, які хвилюють людей, та розповідає, яким чином можна їх вирішити.

Одна з головних проблем, яка цікавить мешканців нашого регіону — питання запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення. Не всі люди розуміють, чому держава забороняє розпоряжатися паями, які дісталися їм після розпаду колгоспів та радгоспів. Адже багатьом мешканцям Херсонщини невигідно здавати свої землі в оренду аграріям.

Василь Зеленчук підтримує прагнення людей щодо продажу сільгоспземель. Проте, на його думку, зняття мораторію на продаж земель може призвести до справжнього хаосу: крупні аграрні виробники або іноземці будуть скуповувати землю за безцінь. Тому держава має вжити заходів щодо створення банку землі.

“Я розумію людей. Земля — це їхня власність. І вони мають повне право робити з нею все, що забажають. Проте без ринку землі люди можуть бути просто ошуканими. Тому Верховна Рада та Кабінет Міністрів мають відпрацювати питання справедливої оцінки земельних ділянок, можливості її продажу. Я, наприклад, вважаю, що продавати землю можна лише громадянам України та регулювати обсяги продажу в одні руки”, – відзначив Василь Зеленчук.

Крім того, люди занепокоєні питанням впровадження страхової медицини. Проте народ не повністю розуміє, яким чином потрібно реалізовувати відповідну реформу. Кандидат у народні депутати Василь Зеленчук запевняє: це — складне питання, яке потребує синхронних та поступових дій з боку різних гілок влади.

“Страхова медицина — це майбутнє нашої держави. Для багатьох країн такі послуги вже стали звичними. Але, на жаль, Україна відстала від світового досвіду впровадження страхової медицини. В нашій країні вистачає дійсно фахових лікарів та управлінців у галузі охорони здоров’я. Проте нам потрібно ще вирішити дуже багато проблем. Наприклад, треба розробити чіткий механізм фінансування медичної сфери з державного бюджету, відпрацювати питання оплати послуг за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб — простих громадян та їхніх роботодавців. Я наголошую: страхова медицина потрібна, але не ціною здоров’я людей та захмарних і необгрунтованих бюджетних витрат”, – вважає Василь Зеленчук.

Також під час зустрічей люди висловлювали обурення роботою Верховної Ради. На думку переважної більшості мешканців Херсонщини, 450 депутатів для нашої держави — це занадто. Дана проблема вже неодноразово проголошувалася: мабуть, перед кожними парламентськими виборами.

“Важко сперечатися з простими людьми. Вони як ніхто відчувають на собі “ефективну” роботу Верховної Ради. Я вважаю, що у нинішньому скликанні парламенту є компетентні люди, які працюють на благо держави. Але їх не так багато. Всі інші прийшли в Верховну Раду вирішувати свої питання за допомогою мандатів, що для країни, яка перебуває у стані глибокої кризи, неприпустимо. Тому, я впевнений, що кількість народних депутатів можна скоротити у майже 2 рази: Україні вистачило б народних обранців по кількості комітетів. Тобто, в складі верховної ради зараз налічуеться 28 комітетів я вважаю що кожен комітет має складатися не більше ніж з десяти депутатів таким чином кількість депутатів має бути приблизно 280 осіб. Але потрібно враховувати, що не лише такі міри зможуть вирішити проблему ефективності Верховної Ради. Потрібно пам’ятати, що саме ми, люди, делегуємо народних депутатів до парламенту. Тому українці та мешканці Херсонщини повинні відповідально ставитися до виборів та безпосередньо процесу волевиявлення”, – відзначив Василь Зеленчук.

Кандидат у народні депутати від 186 виборчого округу продовжує свої зустрічі з людьми. Василь Зеленчук впевнений: потрібно почути кожен голос.

“Я спілкуюся з вчителями та лікарями, водіями та трактористами, студентами та домогосподарками. Їхні проблеми — це мої проблеми. Це проблеми усіх, хто бере на себе відповідальність в управлінні регіоном та державою. Всі люди, з якими я зустрічаюсь, живуть на Херсонщині — у області, яка заслуговує кращої долі”, – підкреслив Василий Зеленчук


css.php