«Новий курс», реальні кроки, чіткі цілі.

20.03.2019

Найбільш реалістичною та цікавою для майбутнього України є програма Юлії Тимошенко. 

В неї вкладено інтелектуальний потенціал сотень і тисяч спеціалістів, які докорінно розбираються в соціально-економічній та політичній ситуації в країні. 

Лідер партії «Батьківщина» пропонує нам:

Провести повну модернізацію Збройних сил України за стандартами НАТО та запровадити новий контракт на службу у Збройних силах України з мотиваційним пакетом, що включає гарантоване забезпечення житлом, безоплатним медичним обслуговуванням, гідним пенсійним страхуванням.

Провести повну і неупереджену інвентаризацію заподіяної Росією шкоди та стягнути з неї компенсації через суди.

Подати на розгляд Верховної Ради прийняття нової Конституції, яка передбачатиме: повне скасування недоторканості президента, суддів та депутатів, зменшення кількості народних депутатів з 450 до 350. 

Щодо місцевого самоврядування Юлія Володимирівна вважає, що громадам треба надати право розпоряджатися землею за межами населених пунктів та податками, закріпленими за місцевими бюджетами.

Лідер «Батьківщини» опрацювала механізми створення ринку електроенергії з реальною конкуренцією, а також розвиток державою вугільної галузі замість імпортування вугілля з Росії, ЛДНР та «ахметівського» Ротердам+.

Подбала Тимошенко і про аграріїв. Вона обіцяє прий-няття закону про введення для них єдиного податку на гектар землі.

По кожному з питань життя людини у цій країні у лідерки «Батьківщини» є добре обґрунтована та прорахована пропозиція. І найголовніше – конкретний, покроковий шлях реалізації кожного із запропонованих пунктів!

Юлія Тимошенко на посаді Президента відкриває нові можливості для кожного, хто хоче працювати, створювати бізнес, зростати разом з Україною. 

Я в цьому абсолютно певен!

Чому Україні потрібна Нова Конституція

Перехід від кланово-олігархічного устрою до соціальної ринкової економіки, відмова від сировинного типу розвитку заради інноваційного, залучення до управління державою інтелектуалів і підприємців – це завдання Нового економічного курсу. Усі попередні спроби змінити країну були провальними. Головна мета, що зафіксована у програмі, – прискорити економічне зростання з річними темпами не менше 7%. Соціальна ринкова економіка має створити рівні для всіх правила та чесну конкуренцію, знищити монополії, стимулювати розвиток малих форм підприємництва та забезпечити соціальні гарантії для кожного громадянина. 

У 2017 році Україна увійшла до 10 найбідніших країн світу за версією Bloomberg. Такого за всю історію незалежності в нас не було. 

У 2017 році Україна, за звітом Ernst & Young, опинилась на першому місці за рівнем корупції серед країн Європи, Близького Сходу та Африки. 

«Десятки виборів та дві революції змінювали лише обличчя при владі, залишаючи недоторканною систему. Нова народна Конституція подолає двовладдя президента та прем’єра, допустить інтелектуалів до управління державою, зробить владу відповідальною перед суспільством, запровадить реальне правосуддя та сильне самоврядування, – наголосила вона, – Лише на таких умовах економіка зможе розвиватися, забезпечуючи добробут кожного українця».

Прийняття Нової Конституції є тим фундаментом на якому можна будувати нову, економічно спроможну, по справжньому незалежну, багату і вільну Україну.


css.php