“Створення Центру радіаційної терапії – одна з наших головних задач”, – Василь Зеленчук

24.06.2019

Боротьба з онкологічними захворювання – один з пріоритетів Херсонської обласної ради. Так вважає перший заступник голови облради Василь Зеленчук.

Так, станом на 1 січня 2019 року на обліку в обласному канцер-реєстрі перебуває 29659 хворих на рак. Щорічно у Херсонській області виявляється більше 4 тис. нових випадків і помирає від раку понад 2 тис. осіб, з них до 30% – особи працездатного віку. Це – один з найбільших показників у нашій державі.

Херсонська обласна рада докладає максимум зусиль задля вирішення вказаної проблеми. Так, керівництво області активно працює над дооснащенням коммунального закладу “Херсонський обласний онкологічний диспансер” сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням, забезпеченням населення хіміотеравпевтичними препаратами та препаратами супроводу.

“Ми розуміємо, яка ситуація склалася на Херсонщині. З кожним роком все більше мешканців нашого регіону отримують страшний діагноз – “рак”. Ми не можемо залишатися осторонь. Наразі Херсонська обласна рада вирішує питання створення на базі Херсонського обласного онкологічного диспансеру південного Центру радіаційної терапії. Це – одна з наших головних задач. Вказаний заклад не матиме рівних на півдні України і зможе надавати свої послуги не тільки жителям Херсонщини, але й людям, які проживають в інших регіонах”, – відзначив Василь Зеленчук.

За його словами, до Херсонської обласної ради регулярно надходять звернення людей щодо виділення коштів на лікування онкологічних захворювань. Василь Зеленчук зазначає, що орган місцевого самоврядування приділяє значну увагу таким зверненням. Але, разом з тим, важливо, щоб діагностика таких захворювань відбувалася на ранніх стадіях, адже це дозволить підвищити ефективність лікування.


css.php