“Успіх херсонського “Дніпра” в Українській хокейній лізі – це успіх усієї Херсонщини”, – Василь Зеленчук

28.06.2019

Перший заступник голови Херсонської обласної ради Василь Зеленчук прокоментував результати хокейного клубу “Дніпро” у дебютному сезоні в Українській хокейній лізі.

Нагадаємо, минулого року Херсонська обласна рада створила комунальне підприємство “Обласний центр хокею”. На його базі був організований хокейний клуб “Дніпро”. Нова команда відразу ж стартувала в Українській хокейній лізі, де в дебютному сезоні посіла друге місце. “Дніпро” став відомим на всю Україну завдяки підтримки обласної ради та багатьох спонсорів, серед яких – благодійний фонд Василя Зеленчука.

На думку першого заступника, керівництво, тренерський штаб та хокеїсти “Дніпра” – справжні герої. Вони довели: навіть у південному Херсоні можливо розвивати зимові види спорту. І не просто розвивати, а досягати спражніх звершень.

“Ми зацікавлені у розвитку спорту. Адже це можливість привчати дітей до здорового способу життя та пропагувати Херсонщину на всю Україну за допомогою спортивних досягнень. Успіх херсонського “Дніпра” – це успіх усієї Херсонщини: вболівальників, спортсменів, керівництва обласної ради та хокейного клубу. І такі досягнення повинні мати продовження. Заради цього ми зробимо все, що від нас залежить. Скажу навіть більше: я також став прихильником хокею. Цей спорт не може залишити нікого байдужим: азарт, боротьба, напруга протягом усієї гри – це те, за що ми так любимо хокей. І я рекомендую усім відвідувати хокейні матчі, щоб побачити поєдинки на власні очі, бо телевізор не може передати ці емоції”, – вважає Василь Зеленчук.

Також він побажав херсонському “Дніпру” максимальних результатів у найближчому сезоні УХЛ. Клуб з центру Таврійського края вже привчив своїх фанатів до видовищної гри та яскравих перемог, тому люди очікують продовження цієї хокейної казки вже через декілька місяців.


css.php