Василь Васильович Зеленчук, кандидат у депутати Верховної Ради України, зустрівся з мешканцями Олешківського району.

3.07.2019
Василь Васильович Зеленчук, кандидат у депутати Верховної Ради України по 186 виборчому округу, спілкувався з мешканцями Олешківського району. Зустрічі відбулись у різних населених пунктах, оранізаціях, будинках культури, та навіть просто на вулиці де загалом побувало понад 1000 чоловік.

Мешканці Олешківського району поставили кандидату в депутати чимало запитань. Питання прості, життєві, але найактуальнішим є наразі про пенсійнє забезпечення громадян України.

Законодавством України передбачено, що людям не можна платити пенсію нижче прожиткового мінімуму. Сьогодні – це 3094 гривні на місяць. Але ці закони порушуються, і люди про це не знають. Усі пенсіонери, які сьогодні отримують менше, ніж 3094 гривні, обмануті та ошукані владою. Ви самі можете порахувати, скільки Вам недоплачують кожного місяця! А скільки Вам недоплатили за рік?! Я і партія «Батьківщина» готові виправити цю несправедливість, але для цього потрібен новий уряд, який матиме політичну волю заплатити людям законну пенсію”- зазначив Василь Зеленчук. Він додав шо буде започатковане медичне страхування для пенсіонерів за державний кошт. Ця медична страховка дозволить безкоштовно та якісно лікуватися. У вартість страховки також будуть входити ліки, які пропише лікар і за які не треба буде платити.

Коливання цін на аграрну продукцію – найболючіше питання для фермерів, а для молоді гостро стає питання відсутності роботи та гідної заробітної плати та перспективи розвітку на селі. Люди запитують у Василя Васильовича його бачення вирішення ціх проблем.

Відповім як аграрій з 20 річним стажем в ціеї галузі. Вважаю що сьогодні якомога скоріше треба приймати закон “Про сільськогосподарську кооперацію”. Законопроект передбачає державну підтримку сільсько-господарської кооперації, створення сприятливої податкової, фінансово-кредитної, інвестиційної державної політики в цій сфері. Це дасть можлівість не тількі вирощувати продукцію, але й получив под це бюджетне асигнування, її переробляти, зберігати, укладати контракти, виходити на міжнародні ринки. Ви супер інтересні всьому світу, тому що ви вирощуєте єкологічно чисту продукцію. В тому числі кооператіви можуть заключати зовнішньо економічни контракти, тому що ваша продукція є востребованою, по зовсім іншим цінам, як результат це дасть можливість створювати робочі місця для молоді яка буде працювати на линіях по переробці, мойці, сушці, чістки, зберігання і т.д. Я гарантую що буду приймати участь в тому щоб цей законопроект був принятий” – відповів на це не просте питання Василь Васильович.

Також мешканців Олешківського району турбує питання екологічної безпекі. Адже полігони для вивозу сміття не можуть розширюватися нескінченно, до того ж вони є джерелом забруднення навколишнього середовища.

За для збереження чистоти навколишнього середовища необхідно поступово переводити Українську економіку на ціркулярну модель яка буде зростать без шкоди для довкілля. Невідкладно провести міжнародний аудит всіх джерел забруднення повітря, води та землі на территорії нашої країни. Всім підприємствам, які забруднюють навколишнє середовище, треба надати пільгові кредити на модернізацію систем очищеня викідів. Створити разголужену мережу лабораторій з контролю за якістю води та харчових родуктів. Запровадити мароторій на вирубку лісів та поновити програму заліснення територій. Та впровадити на всій території України сортування та екологічно чисту, безвідходну, прибуткову технологію переробкі смиття для звільнення території нашої країни від сміттєзвалищ”– висловив свою думку кандидат у депутати Верховної Ради України по 186-му виборчому округу Василь Васильович Зеленчук.


css.php