Василь Зеленчук: « Люди, голосуйте серцем і розумом!»

25.03.2019

Чому я буду голосувати за Юлю Тимошенко

Я звертаюся до тих, хто не опустив руки, кого вважаю справжньою елітою нації. 31 березня вирішуватиметься доля України. Ми ніби стоїмо зараз на пероні, від якого має відійти останній поїзд. Якщо не встигнемо у нього сісти – він піде назавжди. Країни не буде. Це наш останній шанс вибрати того, хто зуміє повести нас у потрібному напрямку.

В державі повний розвал! Змін на краще не має. До влади прийшла команда не реформаторів, а ліквідаторів держави. Вони віддали її на відкуп олігархам. Та й самі є олігархами. Вони поділили в ній заводи та природні ресурси, нахабно лізуть у державний бюджет.

Всі ці дотації міліардерам, рефінансування банкірам, Ротердам+, захмарні комунальні тарифи – це нові засоби їм стати багатшими, а нам біднішими. За рівнем корупції Україна опинилася на одному рівні з Папуа-Нова Гвінея, а за рівнем життя – ми найбідніша держава Европи. Ця влада заганяє в борги ще ненароджених наших онуків. Влада не чує свого народу! І не хоче бачити його злиднів. Але ми повинні розуміти – ще є шанс щось змінити.

Чому я буду голосувати за Юлію Тимошенко? В ці складні часи для нашої країни нам потрібен Президент, який зможе побудувати сильну Україну. Юля Тимошенко – єдиний кандидат, який відкрито говорить про існування клану олігархів, що гальмує  розвиток України. У неї є плани деолігархізації та проведення необхідних реформ. Усі ці п’ять років команда Порошенко імітувала, дійсно, дуже необхідні реформи.

Саме Юлія Тимошенко проведе справжню децентралізацію. Ліквідує непотрібні чиновницькі осередки – обласні та районні адміністрації. На місцях своїм бюджетом будут розпоряджатися громади. І буде префект, який не втручаючись, буде наглядати за законністю процедур.

У Тимошенко досвідчена команда. Згуртована та енергійна. Це єдина партія в Україні, яка має реальну програму «Новий курс України». В програмі покроково пояснюється, що потрібно робити, аби вивести країну з безкінечної кризи. Над цією програмою працювала група досвідчених фахівців-практиків, які справді знають, як зробити державу заможною.

Звертаюсь до вас, виборці Херсонщини! Зараз ми визначаємо хід історії. Ми можемо вбити кілок в серце олігархії, неодиктатури, українофобії. І зробити це дуже просто – треба добре подумати, якого майбутнього ви хочете для своїх дітей, та піти 31 березня на виборчу дільницю і обрати нового лідера України!

Херсонці! Вибори не просто політична кампанія – це тест на національну зрілість суспільства. Обирайте, люди, і пам’ятайте, хто і що зробив для цієї країни. А я вам нагадаю, що єдиний випадок приватизації за чесну ціну був саме за прем’єрства Юлії Володимирівни. Вона повернула в державну власність Криворіжсталь, який раніше був незаконно і за безцінь приватизований олігархами. Згодом його було продано на відкритому конкурсі за суму в 5 мільярдів доларів – це більше ніж всі кошти, які Україна отримала від приватизації за всі попередні роки разом взяті.

Ю.Тимошенко запровадила прозору систему зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників шкіл. Ця система надала реальний доступ до безкоштовної вищої освіти тисячам школярів. У вчителів, медиків в 1,5 рази зросли зарплати. Підвищили стипендію студентам. Отримали надбавки у розмірі 50% бібліотекарі за особливі умови роботи.

Сьогодні Юлія Тимошенко запропонувала Україні шлях та вихід з кризи – Новий курс України, який принесе нам мир та спокій, дозволить утвердити новий цивілізований  спосіб взаємодії влади та суспільства, політиків та громадян, заради перетворення України в сильну європейську українську державу. Ми повинні залишити саме таку державу нашим дітям та онукам.

Тож, якщо ви не хочете, щоб ця система була законсервована ще на п’ять років, щоб вас знову обкрадали, щоб ваші діти не мали майбутнього, бо у побудованій олігархом Порошенко країні не працюють соціальні ліфти, і шансів у ваших дітей дуже небагато. Якщо ви хочете злиденної пенсії, відсутності нормальної медицини, доріг, розвинутої інфраструктури – ну тоді можете ставити у бюлетені галочку біля його прізвища.

Але нормальна людина, маючи розум та серце, ніколи не зробить цієї помилки. Бо ціна її буде настільки високою, що виправити її ми, українці може і не встигнемо. Дуже довго мріяли українці про свою державу. І от, коли у нас вона реально є, і опирається агресорові, який відтяв неї Крим та Донбас, ми просто не маємо права робити невірні кроки. Ми маємо обрати сильного лідера, який зміцнить нашу економіку, поверне нам надію та віру в себе, дасть нові цілі та орієнтири у побудові омріяної нами країни.

Дорогі мої земляки, я хочу жити в країні, ім’я якої будуть з гордістю вимовляти всюди. І у нас з вами є шанс. Україна дуже багата, щедра на природні ресурси, ми вміємо і любимо працювати, ми можемо привести до ладу свою землю. Так, зараз у нас є сильний та підступний ворог. І саме цей аргумент приводять політтехнологи Порошенка – мовляв тільки він один підняв армію, і може добитися перемоги. Але ж це неправда.

Агітатори намагаються зліпити із «мальдівського лендлорда» образ видатного головнокомандуючого. Але дивіться, як розуміють війну Тимошенко і Порошенко. До цього часу війна на Сході так і не названа війною. Була АТО, тепер ООС. Про скандал в «Укроборонпромі» знає весь світ.

А от фракція «Батьківщина» ще 26 січня 2015 року пропонувала парламенту оголосити Росію країною-агресором. Також Тимошенко і її партія закликали денонсувати «Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією». Вона також звернулася до ООН із закликом розпочати процедуру внесення змін до Статуту ООН з тим, щоб виключити РФ із Ради безпеки ООН. Тимошенко вбачає єдиний вихід для збереження України — вступ у НАТО. Саме їй я довірив би країну, яку дуже люблю. Вірю, що і ви, херсонці, не прогавите наш останній шанс вижити та побудувати країну своєї мрії. У нас є сильний та розумний лідер – Юлія Володимирівна Тимошенко. Отже у нас є вибір та надія!


css.php