Василь Зеленчук: СБУ на Херсонщині перешкоджає роботі виборчих дільниць в інтересах Порошенка.

18.03.2019

Служба безпеки України викликала на допит представників дільничних виборчих комісій від кандидата у Президенти України Юлії Тимошенко в м. Олешки по 186-му виборчому округу.

Про це повідомили представники «Батьківщини» на Херсонщині народний депутат Юрій Одарченко та перший зас-тупник голови Херсонської облради Василь Зеленчук.

«Розуміючи, що не зможе виграти вибори, влада продовжує чинити тиск на своїх опонентів. До нас звернулися члени дільничних виборчих комісій від кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко в місті Олешки. Їх викликали до СБУ та вимагають надати пояснення щодо їхньої роботи у виборчих комісіях та змушують підписати зобов’язання щодо нерозголошення підстав їх виклику та змісту розмов», – сказав політик.

У свою чергу, Василь Зеленчук налаштований більш рішуче. У діях служби безпеки він вбачає прямий політичний інтерес діючого президента:

«Сьогодні я найбільше обурений тим, що служба безпеки України перетворилася в політичну жандармерію. Вона обслуговує інтереси одного кандидата – Порошенка, намагається тиснути на членів виборчих комісій та громадськість».

На думку політика, в існуючому вигляді СБУ себе повністю дискредитивала, та має бути розформована. Залишити треба структури розвідки та контррозвідки.

«Ми з вами нещодавно були свідками оборонного скандалу. У нас в країні близько 54 тисяч (!) співробітників СБУ. Але тільки трійка журналістів розкрила в оборонному відомстві скандальну схему, коли люди з найближчого оточення Порошенка (син Гладковського) крадуть гроші з оборонного бюджету, крадуть на підприємствах. Замість того, щоб займатися запобіганням терористичних актів, захис-ту оборонних підприємств країни від хапуг-чиновників, СБУ займається політичними питаннями – тиском на опонентів президента. Моя думка: СБУ – це структура, яку давно необхідно розігнати. Повинна бути розвідка, контррозвідка. А нинішня структура перет- ворилася на монстра, який пожирає бюджетні гроші, займається «містечковими» питаннями, бізнесом і кришуванням певних мафіозних структур», – заявив Василь Зеленчук.

Представники «Батьківщини» подали звернення до СБУ з вимогою надати пояснення щодо правомірності вчинених дій та втручання у виборчий процес.


css.php