Василь Зеленчук та Юрій Рожков привітали школярів зі святом Останнього дзвоника

24.05.2019

Сьогодні у всіх школах міста відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Останнього дзвоника. Так, для школярів випускних класів він дійсно останній – попереду у них самостійне доросле життя. А от для більшості школярів – ні. У вересні вони продовжать навчання, але попереду у них три місяці безтурботних літніх канікул.

Із особливим днем привітали школярів Херсонської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 28 ім. О.С. Пушкіна Херсонської міської ради перший заступник голови Херсонської обласної ради Василь Зеленчук та депутат обласної ради Юрій Рожков.

«Діти, які сьогодні випускники, з однієї сторони – дорослі. У них попереду велика дорога дорослого самостійного життя. З іншої – дещо сумно, адже вони назавжди прощаються зі своїми дитинством, зі своїми шкільними друзями, – зазначив Василь Зеленчук та додав. – Але це шлях, який мають пройти усі. Я вітаю вас із закінченням школи та бажаю отримати гарну освіту, роботу та стати свідомими громадянами нашої країни. Впевнений, що Україна вже в найближчий час стане однією із провідних країн у світі. І ви пишатиметесь і своїм громадянством, і своєю країною».

Школярам, які йдуть на канікули, Василь Васильович побажав гарно відпочити в літку, оздоровитися та набратися сил для навчання в новому навчальному році. Також перший заступник голови облради подякував педагогам за їх щоденну кропітку роботу та виховання молоді. Вчителів, які в цьому році відзначилися сумлінною працею, професіоналізмом та зробили вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, Василь Зеленчукнагородив почесними нагородами Херсонської обласної ради.

Так, Почесною грамотою обласної ради нагороджено

Куліченко Людмилу Анатоліївну – вчителя математики Херсонської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 28 ім. О.С. Пушкіна Херсонської міської ради;

Баранюк Анастасію Володимирівну – вчителя початкових класів Херсонської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 28 ім. О.С. Пушкіна Херсонської міської ради.

Подяки голови обласної ради оголошено:

Ягуповій Людмилі Анатоліївні – завідувачу господарством Херсонської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 28 ім. О.С. Пушкіна Херсонської міської ради;

Мушнік Ользі Володимирівні – медичному працівнику Херсонської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 28 ім. О.С. Пушкіна Херсонської міської ради.

Депутат Юрій Рожков відзначив грошовими сертифікатами дітей, яких Рада школи визначила як найкращими школярами в цьому році.

«Пройшов іще один рік. І наші діти стали іще на одну сходинку вище та іще на одну сходинку розумнішими. Дякую педагогам за навчання та виховання, а дітям бажаю відмінно провести час улітку», – резюмував Юрій Рожков.


css.php