Василь Зеленчук взяв участь у святкуванні дня села у Антонівці.

12.11.2018

Яскравим дійством стало святкування дня села у Антонівці, Скадовського району. Тут було на що подивитися, дуже насичена розважальна програма, усе почалося з самого ранку. Відкривали свято змаганнями між футбольними камандами, всі охочі мали змогу побачити кінні змагання із подолання перешкод. А об 12 розпочалась концертно – розважальна програма на площі біля сільского Будинку культури.

Побував на урочистостях і Василь Васильович Зеленчук, перший заступник голови Херсонської обласної ради, засновник благодійного фонду “Василя Зеленчука” та очильника окружного штабу ВО Батьківщина.
Він привітав усіх присутніх зі святом. Зазначив що 170 річниця для села це тількі початок його життя, подякував жителям громади за працю, за любов та вірність рідному селу. Побажав миру, добра і взаємної поваги один до одного.
Не з порожніми руками приїхав на свято Василь Васильович: він привіз подарунок – придбаний на прохання громади холодильник для дітячого садочку.
– Нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. Ми будемо робити все від нас залежне, аби допомогти вам у цьому, і надалі допомагатимемо громаді у вирішенні будь-яких соціальних питань. Все Буде Добре! – запевнив усіх присутніх Василь Зеленчук.


css.php