Василь Зеленчук завітав до Скадовського району

9.06.2019

Минулий тиждень був дуже насиченим та плідним для Василя Зеленчука, він відвідав міста та селища Скадовського району.

В понеділок 03.06 Василь Васильович завітав до Скадовського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія». Вихованців центру Василь Зеленчук, хоч із запізненням, привітав з Днем захисту дітей та вручив їм подарунки й солодощі. Також відбулася зустріч з працівниками закладу, на якій Василь Васильович ділився своїми планами на майбутнє та вислухав актуальні питання що до розвитку і фінансування закладу. Директор «Надії» провела екскурсію і показала проблеми, які потрібно вирішувати в першу чергу. Василь Зеленчук запевнив, що для дітей закладу зробить все необхідне.

На цьому подорож Василя Зеленчука Скадовським районом не закінчилася і він відвідав міську лікарню. Відбулася бесіда з лікарями, якім наболіли питання стосовно відсутності вакцин, малої заробітної плати, медичної реформи. Діалог був дуже жвавий та змістовний. Василь Васильович висловив свої думки стосовно запровадження моделі страхової медицини яку він хотів би бачить реалізованою найближчим часом. Досвідчені лікарі підтримали його в цьому.

Після лікарні відвідав міський центр зайнятості, де обговорювались питання, які в першу чергу турбують людей – робочі місця та їх скорочення. -«Насамперед для такого району як Скадовський дуже важливо створить умови для заохочення інвесторів які будуть будувать турістичну інфраструктуру привабливою перш за все для іноземних мандрувальників. Для цього лише потрібно зробить свободну економічну зону, та звільніть на п’ять-десять років від податків забудовників на цієї території, а це в свою чергу посприяє збільшенню кількості робочих місць»- сказав Василь Васильович.

В середу 05.06 Василь Зеленчук приїхав до села Володимирівка. Відбулася зустріч з мешканцями в селищній раді. Далі Василь Васильович поїхав в село Красне, де селищний голова скликав засідання місцевих депутатів. На засіданні обговорювалися питання фінансового та земельного характеру, а також розмовляли про розвиток та благоустрій села.

Також відбулася зустріч в селищі Лазурне. Василь Васильович розповідав про себе, свої плани. Жителі села задавали питання депутату стосовно земельних відносин, фінансування та пільг. Засідання пройшло добре люди получи відповіді на свої питання. Завітав до міста Скадовськ, в якому відбулися дві зустрічі: з апаратом міської ради і з ветеранами праці. На засіданнях були також присутні депутати і журналісти місцевих ЗМІ. Василь Васильович висловив свою позицію: «Я хочу, щоб Україна стала економічно розвинутою державою, без корупції, з єдиним законом для всіх, хочу, щоб люди жили щасливо, не виїжджали за кордон в пошуках кращого життя, щоб у нас завжди була робота, гідна заробітна плата, якісна медицина та освіта».

Василь Зеленчук пропонує щоб люди самостійно вибирали державних службовців, щоб був контроль і закон.

«Я почую кожного, та зроблю все, щоб людям в нашій країні жилось добре». – Василь Зеленчук перший заступник голови Херсонської обласної ради.


css.php