“Я не купую голоси і всім виборцям не рекомендую продаватися “, – кандидат в народні депутати Василь Зеленчук

5.07.2019

Виборчі перегони на Херсонщині виходять на свою кульмінацію. Вже через 20 днів нашому регіону належить зробити вибір: хто буде представляти інтереси області у Верховній Раді.

Чим менше часу залишається до виборів, тим більшим і багатшим стає арсенал різних методів “перетягування” виборців на свій бік. Найбільш “надійний” та перевірений часом – купівля голосів за різні подарунки, яку в народі називають “гречкою”.

Одним з небагатьох претендентів на депутатський мандат, який не застосовує такі методи взаємодії, залишається Василь Зеленчук – кандидат по 186 виборчому округу від партії ВО “Батьківщина”. Василь Васильович запевняє: він не купував і не збирається купувати голоси. Водночас, цим способом не гребують деякі його конкуренти.

На думку кандидата, подібними методами користуються лише ті політикиякі не можуть нічого більше запропонувати народу. Якщо людина не здатна чути своїх виборців, спілкуватися з ними, розповідати їм про своє бачення розвитку Херсонщини та України, значить вонане зможе робити все це, будучи народним депутатом. В “кращому” випадку такий нардеп” просто “заб’є” на свій мандат і нічим не зашкодить регіону та державі, в гіршому – буде використовувати його для задоволення своїх бізнес-апетитів та крадіжки бюджетних грошей.

За словами Василя Зеленчука, “гречка” – це своєрідний індикатор неготовності кандидата до роботи у Верховній Раді. Адже претендент на мандат, який дійсно хоче щось змінити на краще, не стане розкидатися грошима наліво і направо, а проведе максимальну кількість зустрічей зі своїми виборцями, погляне кожному в очі, “занотуєкожну проблему, почне налагоджувати контакти з органами влади різного рівня, закладами, установами та службами.

“Коли кандидат в депутати дарує вам подарунок, він уже вважає, що більше нічого і нікому не винен, – вважає Василь Зеленчук. – Такий кандидат впевнений, що може спокійно красти з бюджету наші гроші, тим самим повертаючи все те, що він витратив на “гречку”. І навіть в десять разів більше. Якщо ви продаєте свій голос, ви продаєте своє майбутнє, майбутнє своїх дітей і прирікаєте державу на злиденне існування. Гречка – це аргумент, який доводить, що кандидат не готовий вирішувати проблеми країни у Верховній Раді“, – зазначив Василь Зеленчук.

Кандидат в народні депутати впевнений: люди повинні пам’ятати, що життя не обмежується одним днем ​​виборів. І життя не обмежується пачкою рису і пляшкою олії, тостером і гіроскутером – є школи, лікарні, дороги та багато чого іншого, що потрібно розвивати і вдосконалювати. Займаються цим якраз ті люди, яким основна частина населення країни делегує відповідні повноваження. Подарунок буде з’їдений, з часом забудеться, може зламатися, а відмітка в бюлетені вирішуєдолю країни на найближчі п’ять років. і всім виборцям не рекомендую продаватися

“Я не купую голоси. Ми всі повинні підходити до вибору усвідомлено, ігнорувати пройдисвітів і віддавати свої голоси за дійсно гідних кандидатів, які готові проявити себе і зробити все, щоб люди жили в комфортному середовищі”, – заявив Василь Зеленчук.


css.php