ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА

7.07.2019

Василь Зеленчук - передвиборча програмаПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА
кандидата у народні депутати України від політичної партії
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» в одномандатному виборчому окрузі № 186 на позачергових виборах народних депутатів України
21 липня 2019 року
ЗЕЛЕНЧУКА ВАСИЛЯ ВАСИЛЬОВИЧА

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

Сьогодні нам дуже потрібні перемоги – великі і малі, гучні і, на перший погляд, непомітні перемоги у нашому складному повсякденному житті і на міжнародній арені. Ці перемоги допоможуть нам нарешті провести межу між непростим сьогоденням і щасливим та успішнім майбутнім. Наш район, наш округ, як і вся Україна, має унікальний шанс для розвитку й процвітання. Добре це усвідомлюю, бо беру на себе величезну відповідальність за майбутнє землі й людей, яких захищатиму і перед якими звітуватиму за свої дії.

Свою діяльність в Парламенті та на окрузі планую зосередити на вирішенні наступних завдань:

НОВА ЕНЕРГЕТИЧНА ПОЛІТИКА — ЕНЕРГЕТИЧНА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Наша енергетична незалежність як вагома складова національної безпеки України буде визначена як головний пріоритет нашої енергетичної політики.
Буде впроваджений повноцінний ринок електроенергії, що створить реальну конкуренцію та дозволить зменшити тарифи на електроенергію.
Ми повністю демонополізуємо імпорт газу та забезпечимо в Україні біржову торгівлю всіма енергоресурсами, що дозволить формувати прозорі ціни та сприятиме зниженню вартості енергоносіїв.
Для забезпечення енергетичної безпеки ми стрімко розвиватимемо власну вугільну галузь замість імпортування дорогого закордонного вугілля.
Дозволимо всім підприємцям без обмеження постачати в Україну імпортний природний газ та вільно торгувати ним на українській енергетичній біржі. Це суттєво знизить ціну на газ для промислових споживачів.
Ми будемо використовувати газ власного видобутку для внутрішніх потреб та експорту до Європи. Саме так ми заповнимо нашу газотранспортну систему газом на експорт, і нам не треба буде розраховувати на поставки газу з Росії. Ми, українці, маємо 960 млрд кубометрів природного газу в розвіданих родовищах України. Цього достатньо, щоб більше 40 років бути енергетично самодостатніми.

ЕКОНОМІКА – ФІНАНСОВА СТАБІЛЬНІСТЬ ТА ДОСТУПНЕ КРЕДИТУВАННЯ.

На основі Нової Конституції ми ліквідуємо кланово-олігархічний устрій та демонополізуємо всі галузі нашого економічного життя, щоб в умовах справжньої конкуренції та справжнього ринку створити рівні можливості для розвитку всіх підприємницьких ініціатив у нашій країні.
Для відродження та розвитку економіки треба негайно розпочати масштабне, всеохоплююче довгострокове кредитування української економіки.
Зупинимо інфляцію, ліквідуємо фінансову піраміду зловживання депозитними сертифікатами в Національному банку, яка висмоктує з України та відправляє в офшори мільярди доларів.
Зміцнимо на ринковій основі національну валюту — гривню, яка була знецінена злочинним шляхом.
Як наслідок зупинення інфляції ми зможемо знизити вартість кредитних ресурсів в українській банківській системі до середньоєвропейських ставок 3–5% річних.
Ліквідуємо 37 корупціогенних квазіподатків, які дають чиновникам можливість тиснути на бізнес, зокрема державне мито та судовий збір. Ці 37 квазі-податків дають бюджету лише 0,5% доходів, але робота підприємців стає залежною від чиновників.
Запровадимо цифрове урядування і заборонимо податківцям на законодавчому рівні безпосередньо контактувати з платниками податків.
Спростимо систему оподаткування та радикально знизимо сукупне податкове навантаження на бізнес.

МЕДИЦИНА – ЗАПРОВАДИМО СТРАХОВУ МЕДИЦИНУ.

У 2020 році буде запроваджене обов’язкове медичне страхування за рахунок коштів роботодавців з одночасним зменшенням податкового навантаження на їх підприємства.
Екстрена медична допомога буде надаватися повністю безоплатно на кожен виклик за європейською моделлю. Це означає, що автівка екстреної допомоги прибуватиме до хворого з усіма необхідними медикаментами та з професійними лікарями, а не з фельдшерами.
Підвищимо заробітну плату медиків до рівня заробітної плати медиків у Світі.
Жителі сіл будуть забезпечені доступною якісною медичною допомогою, і не по телевізору, а безпосередньо кваліфікованим медичним працівником у сучасній амбулаторії або фельдшерсько-акушерському пункті.
Буде реалізована спеціальна програма підтримки своїх, українських, фармацевтичних виробників. Найбільш важливі ліки мають бути українського виробництва. Це питання не тільки безпеки пацієнта, це питання національної безпеки держави.

ОСВІТА

Освіта в Україні від початкової до вищої буде гарантовано безоплатною, як в усіх розвинених європейських країнах.
Ми відновимо програми безоплатного позашкільного розвитку дітей (спортивні секції та школи, гуртки, художні студії, музичні школи тощо) за рахунок впровадження нових нормативів фінансування освіти.
Ми проведемо повну модернізацію всіх закладів освіти за рахунок іноземного експортного кредитування на термін не менше 20 років і не більше, ніж під 3% річних.
Ми запровадимо окрему багатоцільову систему фінансування науки для стимулювання розвитку інноваційних кластерів на базі університетів. Така система сприятиме ефективному використанню наукових досліджень та інноваційних технологій для стрімкого економічного зростання.
За п’ять років ми піднімемо заробітні плати освітян – вихователів, вчителів, бібліотекарів та викладачів – до середньоєвропейського рівня. Це один з головних пріоритетів освітньої програми, який відновить повагу до професії вчителя, викладача та науковця, залучить до педагогічної діяльності кращих фахівців.

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА

Ми запровадимо нову персоніфіковану пенсійну систему замість старої солідарної, яка діє сьогодні. Це буде основою для встановлення справедливих пенсій.
За нової системи пенсійні внески відкладатимуться на приватний особистий рахунок кожної людини у державному банку протягом усього періоду роботи. Всі ці накопичені пенсійні гроші будуть приватною власністю людини та зберігатимуться виключно на її приватному рахунку в державному банку. Ніхто не зможе зменшити їх суму або взяти хоч копійку.
Після виходу на пенсію людина зможе розпоряджатися своїм приватним пенсійним рахунком за власним бажанням. Якщо людина не встигне використати гроші на своєму пенсійному рахунку за життя, сума, яка залишиться, буде успадковуватися членами її родини.
Для людей, які вже на пенсії або відпрацювали частину свого робочого стажу, приватні пенсійні рахунки будуть відкриті негайно після прийняття закону про нову пенсійну систему. На ці рахунки будуть зараховані всі пенсійні внески, які перераховувались за весь період роботи людини.
Така пенсійна реформа дасть можливість мінімум удвічі збільшити пенсії тим, кому їх встановили несправедливо. По Конституції мінімальна пенсія становитиме не менше ніж прожитковий мінімум, а це 3094 грн на місяць.

РЕФОРМУВАННЯ АГРАРНОГО СЕКТОРУ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

Ми створимо умови для інтенсивного розвитку аграрного сектору як одного з основних ресурсів відродження України.
Ми визначимо головною стратегією аграрної політики розвиток і всеохоплюючу державну підтримку фермерських господарств, малих та середніх сільськогосподарських підприємств.
Для фермерів, дрібних та середніх сільгоспвиробників, які живуть і працюють на своїй землі, буде надане ексклюзивне право викупу землі за ринковою вартістю, яку вони орендують, на основі довгострокового пільгового кредитування.
Сімейні фермерські господарства матимуть гідну державну підтримку, соціальне та пенсійне забезпечення.
Введемо довгострокове, під 3–5% річних, кредитування для аграріїв без застави під страхування ризиків. Будуть прийняті закони для стимулювання розвитку сільськогосподарської кооперації, органічного, плодово-овочевого виробництва, тваринництва, а також переробки аграрної сировини.
Ми проведемо повну інвентаризацію сільськогосподарських земель та приймемо стратегію їх ефективного використання.
Сільськогосподарську землю, яка вкрадена у держави або людей, повернемо, крадіїв притягнемо до кримінальної відповідальності.
Захистимо право власності або оренди на землю, а покарання за рейдерство зробимо суворим і невідворотним.

УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА ТА ДУХОВНІСТЬ

Українська культура – це наше неоціненне національне надбання. Це – наш український світ, який потребує особливого і дбайливого ставлення, захисту і розвитку. Це – наш унікальний національний код, культурний код, за яким нас ідентифікують у світі як українців.
Ми зробимо нарешті те, про що мріють діячі культури, – українська культура почне фінансуватися не за залишковим принципом.
Ми осучаснимо українську культуру: зберігаючи традиційні, ми створимо абсолютно нові сучасні платформи презентації нашого унікального культурного надбання і в Україні, і за кордоном.
Буде прийнятий Закон про меценатство. Ми не лише зменшимо навантаження на державний бюджет, але й зробимо систему фінансування культури гнучкішою, – державні заклади культури отримають можливість підтримки приватними інституціями, а бізнес, який підтримує культуру, одержить преференції.
Ми фінансуватимемо українську культуру на рівні 8–9 млрд грн щорічно, відповідально і прозоро спрямовуючи фінансування на основі широкого публічного обговорення підтримки наших культурних потреб.
Ми започаткуємо дві великі програми, спрямовані на реставрацію і збереження унікальних пам’яток архітектури: «Замки України» і «Храми України».

ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ

Одразу після виборів почнемо поступово переводити українську економіку на циркулярну модель та забезпечимо економічне зростання без шкоди для довкілля.
Буде невідкладно проведений міжнародний аудит всіх джерел забруднення повітря, води та землі на території нашої країни.
Всім підприємствам, які забруднюють навколишнє середовище, будуть надані пільгові довгострокові кредити під 3% річних на модернізацію систем очищення викидів та встановлення онлайн-датчиків контролю.
Ми створимо розгалужену мережу лабораторій з контролю за якістю питної води та харчових продуктів. У короткий термін будуть вилучені з ринку генетично-модифікована продукція, непридатна для використання вода та неякісні продукти харчування.
Ми запровадимо на законодавчому рівні мораторій на вирубку лісів та поновимо програму заліснення територій, яка діяла в нашій країні до 1991 року. В 1991 році заліснення території України складало 21%, а зараз залишилося всього 15%. Ми відновимо норматив 1991 року.
Створимо додаткові умови для реалізації програм розвитку зелених та розумних міст: збільшення зелених зон, парків, впровадження інфраструктури для велосипедів, електромобілів та громадського транспорту.
Ми запровадимо на всій території України сортування та екологічно чисту, безвідходну, прибуткову технологію переробки сміття (піроліз) для звільнення території нашої країни від сміттєзвалищ. Україна буде очищена від сміття!

Зобов’язуюсь бути присутнім та особисто брати участь у всіх засіданнях Верховної Ради України, особисто брати участь у голосуванні, постійно підтримувати зв’язки з виборцями, вивчати громадську думку, потреби і запити населення, проводити особистий прийом громадян, звітувати про свою депутатську діяльність. Підтримую скасування депутатської недоторканності, а також ми маємо ухвалити закон про механізм відкликання тих депутатів, які зраджують присязі, прогулюють сессії, кнопкодавять, задіяні в корупціі.

Широ впевнений, що Україна й українці нарешті стануть жити краще, щасливіше і заможніше.

Василь Зеленчук.


css.php